Studex 1978 yılında Amerika’nın Los Angeles kentinde sadece kulak delme sistemleri ve küpeleri üzerine kurulmuş bir aile şirketidir. Üretim yaptığı materyaller paslanmaz cerrahi çelik, titanyum ve gerçek altındır. Studex ismi kulak delme işleminde dünyanın önde gelen markası olarak yerleşmiş durumdadır. Dünya çapında 1000 den fazla çalışanıyla ve çeşitli ülkelerdeki ofisleriyle hizmet vermektedir. Studex’in Avrupa merkezi Avusturya dadır.

İleri teknoloji ve yüksek kalite
Kulak delme işleminde güvenin önemli olduğunu biliyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önem nedeniyle önceliğimiz kullanılan materyallerin kalitesidir. Üretim, tasarım mühendisliğinden başlayarak bitmiş ürüne kadar kendi tesislerimizde kontrolümüz altında gerçekleşmektedir. Çeşitli düzenleme ve standartlara uyumu kendi kontrolümüzde gerçekleştirerek ürün kalitesinden emin oluyoruz. Amerikan FDA ve Avrupa EC sertifikalarının belirlediği standartların üzerinde kontrollerle üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Her çift küpe ve kulak delme cihazı üretim sonrası kalite kontrolünden geçirilerek satışa sunulur.

  

Bizim Tecrübemiz – Sizin Başarınız
Zincir mağazalar ve diğer satış noktaları gibi sizlerde tecrübemize ortak olun. Satış ekibimiz ve satış sonrası hizmetimizle dünyanın her yerinde sizlerin yanındayız. Studex sizlere yeni müşteri kazandıracak en iyi seçimdir. Kulak delme cihazlarımız, steril şık tasarımlı kulak delme küpeleri ve hipoalerjenik küpelerle hizmetinizdeyiz.

 

Çerezler size hizmetlerimizi sunmamızı kolaylaştırır. Hizmetlerimizi kullanarak çerez kullanmamıza izin veriyorsunuz.